(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-04-30 12:19

10 ton ładunku do Niemiec, auto z Windą potrzebne

(Nr 1760559)
10 ton ładunku do Niemiec, auto z Windą potrzebne

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 334.00 km

Informacje dodatkowe:

10 ton ładunku na paletach do przewiezienia. Auto z windą potrzebne

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę decydujących spraw.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Wałbrzych, Polska

5 maj 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny