(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-04-30 12:19

10 ton ładunku do Niemiec, auto z Windą potrzebne

(Nr 1760559)
10 ton ładunku do Niemiec, auto z Windą potrzebne

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 334.00 km

Informacje dodatkowe:

10 ton ładunku na paletach do przewiezienia. Auto z windą potrzebne

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę głównych formalności.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Wałbrzych, Polska

5 maj 2017

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny