(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 23:27

10 wlizek, jeden rower plus jedna osoba

(Nr 2419144)
10 wlizek, jeden rower plus jedna osoba

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

10

Dystans: 1099.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Od 3 mar 2018 do 4 mar 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny