(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-29 18:24

10 worków/kartonów, 1 szafa w dwóch kartonach, motor Suzuki sv600. MOŻE BYĆ DOŁADUNEK!!!

(Nr 2332592)
10 worków/kartonów, 1 szafa w dwóch kartonach, motor Suzuki sv600. MOŻE BYĆ DOŁADUNEK!!!

Waga w kg (łączna):

450.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1560.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Lębork, Polska

Od 30 sty 2018 do 3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Englefield Green, Wielka Brytania

Od 30 sty 2018 do 4 lut 2018