(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 19:58

100 ton

(Nr 1821890)
100 ton

Dystans: 36.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu ustalić parę ważnych spraw.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należy uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu starczy odkryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnowo Podgórne, Polska

Termin elastyczny