(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 19:58

100 ton

(Nr 1821890)
100 ton

Dystans: 36.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka najważniejszych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnowo Podgórne, Polska

Termin elastyczny