(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

100kg (Nr 5469160)

100kg

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 88.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Biłgoraj

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę priorytetowych spraw.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych cen.