(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

103 kg pelletu (Nr 5401994)

103 kg pelletu

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

103

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

pół paleta pelet nawozowy forma suczha .

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 995.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 12 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Mołdawia, Municipiul Chișinău, Kiszyniów

30 lis 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od wielkości ładunku, daty przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), okna jak również artykuły chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego typu ciężarówki.

Kontenery – Przewóz pewnych ładunków może wymagać kontenera – głównie w przypadku transportu towarów płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.