(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-19 12:04

10ton

(Nr 2164503)
10ton

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

palets europeos de madera

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2650.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu ustalić parę priorytetowych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, jak także w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Πειραιάς, 18535, Grecja

Termin elastyczny