(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

11 paquete (Nr 5375110)

11 paquete

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

1000

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

13 gru 2019

Adres i termin dostawy

Dominikana, La Altagracia, Bávaro

31 gru 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).