(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

12-13 ton (Nr 4941418)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

12-13 ton kruszywo budowlane pakowane w big bagi, towar dobrze zabezpieczony. Na paletach lub bez

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2032.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 10 wrz 2019 do 11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Manchester

Od 12 wrz 2019 do 14 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka istotnych zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, dodatkowo w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.