(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-02-07 21:39

12 krzesel, 2 lawy, 12

(Nr 2362380)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

1500.00

Ilość sztuk:

22

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 949.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4400 zł

ID firmy: 59796
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-02-2018, 21:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-01 do 2018-04-03

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Termin dostawy do ustalenia

Cena (zawiera VAT): 4400 zł

Wiadomości: (2)

Barbara H. (Zleceniodawca)
07-02-2018, 21:53
Witam, Czy mozemy sie skontaktowac w weekend telefonicznie, eby omowic szczegoly? Prosze podac mi numer telefonu to zadzwonie. Pozdrawiam Barbara Hauser
Sylwester Ś. (Przewoźnik)
07-02-2018, 22:02
Jest zakaz podawania danych kontaktowych. Po akceptacji oferty pojawią się.u pani na emailu
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Bukowa 55, Smolec, 55-080, Polska

Od 5 mar 2018 do 17 mar 2018

Adres i termin dostawy

Langrüti 2, Hüttlingen, 8553, Szwajcaria

Od 1 kwi 2018 do 15 kwi 2018