(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 sztuk (Nr 4362481)

12 sztuk

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

45

Waga w kg (łączna):

250.00

Liczba sztuk:

12

Dystans: 1448.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

14 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie

16 maj 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).