(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 10:26

12 ton

(Nr 2159178)
12 ton

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konstrukcja stalowa deski dębowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1253.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę istotnych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Rotterdam, Holandia

22 lis 2017