(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 10:26

12 ton

(Nr 2159178)
12 ton

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Konstrukcja stalowa deski dębowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1253.00 km

Informacje dodatkowe:

Tylko solówka , nie może byc naczepa najdłuższy element ma 4.8 m

Oferty od Przewoźników (0)

5399 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5399 zł

Wiadomości:

5490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 13:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-16 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać parę istotnych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

17 lis 2017

Adres i termin dostawy

Rotterdam, Holandia

22 lis 2017