(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 16:24

12 ton

(Nr 2328388)
12 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

12000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2700

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1079.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka priorytetowych zagadnień.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu może być odkryta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Limburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny