(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 ton, 800 worków po 15kg (Nr 2577548)

12 ton, 800 worków po 15kg

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

15

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

worki foliowe, 15kg, 800szt.

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 238.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jarosław

Od 16 kwi 2018 do 17 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Mszana Górna

Od 16 kwi 2018 do 17 kwi 2018


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka i furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko transport, czy również załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.