(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

120 M3 GRANULATU STYROPIANOWEGO PAKOWANY W FOLIOWE WORKI DANIA (Nr 7577304)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
120 M3 GRANULATU STYROPIANOWEGO PAKOWANY W FOLIOWE WORKI DANIA
160 x 60 x 60 cm
10 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
10 kg
Dystans
963 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czeladź

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Rødovre

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uściślić parę priorytetowych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, trzeba by ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.