(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-25 08:43

13 cajas de madera y 10 cajas de cartón (Nr 2412704)

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajas de madera y cajas de carton

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2313.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (np., terakota, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Berlin, 10117, Niemcy

1 mar 2018