(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 07:48

14 palet euro (Nr 2636596)

14 palet euro

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

750.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

14 palet ,750 KG każda

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 393.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia dużej powierzchni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Ważna jest także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Brodnica, 63-112, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Termin elastyczny