(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

140000 ton Buraka Cukrowego (Nr 6322685)

140000 ton Buraka Cukrowego

Waga w kg (łączna):

140000

Budżet zlecenia [zł]:

99999

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 66.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Słupca

Od 1 wrz 2020 do 31 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Kruszwica

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        W momencie kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Żeby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, należy dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna opłata.