(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-30 21:28

1400kg

(Nr 2648464)
1400kg

Długość [m]:

4.20

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

1400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Chlodnia, minimum 8 paletowka, trasa w kółku

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 355.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę kluczowych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, warto ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, na dodatek w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Konin, Polska

1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pszczyna, 43-200, Polska

2 maj 2018