(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

15 boxes from London to Paris (Nr 4901190)

15 boxes from London to Paris

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 461.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

18 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

26 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, warto wystawić darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).