(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-03 10:20

15 kartonow 1200x600x500

(Nr 2252730)
15 kartonow 1200x600x500

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

500

Waga w kg (łączna):

20.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

karton

Dystans: 1602.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na paletach zazwyczaj transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zapełnia jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Środa Śląska, 55-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monmouth, NP25, Wielka Brytania

Termin elastyczny