15 m3 (Nr 6821137)

15 m3

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1540.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 15 kwi 2021 do 17 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego majątku.