(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

15 paczek (Nr 4635289)

15 paczek

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

150.00

Liczba sztuk:

8

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1257.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 30 cze 2019 do 30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Rosja, Moskwa, Moskwa

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).