(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

15 paczek lacznie 200kg (Nr 3001252)

15 paczek lacznie 200kg

Długość [m]:

56

Szerokość [m]:

32

Wysokość [m]:

41

Waga w kg (łączna):

200

Liczba sztuk:

15

Dystans: 1659.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Brentford

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).