(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-23 22:03

15 pudeł, 2 szafy, rama łóżka, materac, rower, komoda, fotelik dzieciecy (Nr 1746213)

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 369.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Łowicz, Polska

Od 26 kwi 2017 do 30 kwi 2017

Adres i termin dostawy

Wałbrzych, Polska

Od 30 kwi 2017 do 7 maj 2017