(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-21 17:19

15 sztuk Fiat Fiorino Przewóz z Warszawy do Katowic

(Nr 2401876)
15 sztuk Fiat Fiorino Przewóz z Warszawy do Katowic

Marka i model:

Fiat Fiorino

Waga w kg (łączna):

1146.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 314.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, 80-758, Polska

Termin elastyczny