(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 09:56

15 ton

(Nr 1922991)
15 ton

Długość [m]:

13600

Szerokość [m]:

2400

Wysokość [m]:

1800

Waga w kg (łączna):

15000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

do przewiezienia wozki transportowe w ilosci 96 sztuk

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1001.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu po ustalać kilka newralgicznych zagadnień.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należy określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hauzenberg, Niemcy

1 sie 2017