(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-26 09:56

15 ton

(Nr 1922991)
15 ton

Długość [m]:

13600

Szerokość [m]:

2400

Wysokość [m]:

1800

Waga w kg:

15000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

do przewiezienia wozki transportowe w ilosci 96 sztuk

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1001.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę zasadniczych rzeczy.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Hauzenberg, Niemcy

1 sie 2017