15 ton piasku (Nr 8051892)

15 ton piasku
Waga
15 ton piasku
15000 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
15000 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

15 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        Jeśli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

            Aby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.