(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-05-29 12:11

15 zabytkowych kafelków

(Nr 2764308)

Długość [m]:

0.15

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1682.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeśli ktoś będzie w okolicy. Kafelki po aukcji do odbioru w antykwariacie w jego godz pracy. Lica kafelków nie mogą ocierać się w drodze o ostre spody, Trzeba poprzekładać gazetą.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 37096
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-05-2018, 17:22

Załadunek możliwy w terminach:

2018-06-04

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Agnieszka G. (Przewoźnik)
29-05-2018, 17:23
odbior w poniedzialek dostawa na czwartek
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Haslemere, GU27, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny