(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 21:52

16 palet euro i na nie ocieplenie 10tka na 140m2 domu

(Nr 1878422)
16 palet euro i na nie ocieplenie 10tka na 140m2 domu

Waga w kg:

14000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1531.00 km

Informacje dodatkowe:

7 palet euro z Ytong, 7 palet reszte materialy budowlane (plytki, panele,kleje, wanny, zlewy, na 2 paletach okna i dzwi PCV, na to lekki steropian 10tka okolo 13m3

Oferty od Przewoźników (0)

5690 zł

ID firmy: 66092
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5690 zł

Wiadomości: (4)

Michal Z.
30-06-2017, 10:10
Witam, dziękuję za ofertę. Ile kosztowalby rozładunek.? Ile czasu mam na rozładunek pod domem w Colchester? Czy na ciężarówkę się to wszystko zmieści? Chcielibyśmy wysłać towar na początku sierpnia. Czemu załadowanie trwa parę dni? Czy to normalna procedura? Przepraszam, że tyle pytań ale chcemy wiedzieć jak najwięcej na ten temat. Pozdrawiam Michal Zawislak
Mariusz P.
30-06-2017, 11:26
Witam, oferta dotyczy na połową naczepy tak jak w ogłoszeniu czyli 16 palet i 14 ton. Transport realizujemy 1-3 dni od momentu złożenia u nas zamówienia. Daty podane są przykładowe względem ceny. Nie oferujemy rozładunku i załadunku nawet odpłatnie. Jak trzeba będzie więcej info to zapraszam - spedytorka wszytko Państwu wytłumaczy ;)
Michal Z.
03-07-2017, 20:48
Witam, jak moge skontaktowac sie ze spedytorka, chcielibysmy prosic o wiecej informacji? Najwazniejsze narazie pytanie, to ile czasu mamy na wyladunek pod domem? Mam rozumiec, ze 13m3 steropianu 10tki wliczone jest w cene transportu, tak jak w ogloszeniu? Z gory dziekujemy za informacje
Mariusz P.
03-07-2017, 23:28
Witam, proszę o akcepta i kontakt telefoniczny. Tutaj nie możemy podawać ani nr tel ani strony.

8500 zł

ID firmy: 40234
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2017, 12:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-04 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 8500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Należy również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest również termin zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Słupsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Colchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny