1650kg okien PCV (Nr 8050577)

1650kg okien PCV
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
1650kg okien PCV
230 x 180 x 220 cm
1650 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
1650 kg
Dystans
1581 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 21 paź 2021 do 24 paź 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Lacjum, Rzym

Od 22 paź 2021 do 27 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w głównej mierze firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uściślić parę najważniejszych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, na dodatek w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.