(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

19 rowerów (Nr 3329629)

Waga w kg (łączna):

400

Dystans: 1391.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amstelveen

Od 5 paź 2018 do 9 paź 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 6 paź 2018 do 10 paź 2018


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.