(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 12:22

19 ton

(Nr 1996898)
19 ton

Waga w kg (łączna):

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Jablka na paletach, temp. 2-4 stopnie, bez wymiany palet. Rozladunek o 6 rano w 2514 Maribor, Słowenia i o 12 w Sežana 6210, Słowenia

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1079.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6980 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Należy przed zleceniem takiego przewozu ustalić kilka najważniejszych tematów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po ustaleniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Nowy Regnów, 96-232, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sežana, Słowenia

4 wrz 2017