(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 12:22

19 ton

(Nr 1996898)
19 ton

Waga w kg:

19000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Jablka na paletach, temp. 2-4 stopnie, bez wymiany palet. Rozladunek o 6 rano w 2514 Maribor, Słowenia i o 12 w Sežana 6210, Słowenia

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1079.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6980 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6980 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę priorytetowych tematów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych papierów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

    Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

96-232 Nowy Regnów, Gmina Regnów, Poland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sežana 6210, Słowenia

4 wrz 2017