(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2018-01-28 15:39

1992 Searay 220

(Nr 2328264)

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1090.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtów

Transportowanie jachtu

Gdy potrzebujemy uzyskać najlepszą wycenę za przewóz łodzi żaglowej, należy podać gabaryty oraz ciężar łodzi. Takie dane można otrzymać od producenta – warto jednak osobiście sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu mierzy się od krańca dziobu, aż do środkowej części rufy, zaś wysokość wymierza się od dna do najwyższej stałej części jachtu, za to szerokość bierze się w najszerszym miejscu łodzi. Wiedza o wymiarach żaglówki pomoże firmom transportowym dopasować odpowiednią naczepę oraz spełnić formalne zalecenia narzucone przepisami drogowymi.

W przypadku, jeżeli zestaw będzie większy niż 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że zobowiązuje się on dysponować urządzeniem viaBox, którego zadaniem jest łączenie się z antenami umieszczonymi na bramownicach. Ciężar łodzi żaglowej wraz z transportującym go samochodem prawdopodobnie przewyższy wagę 3,5 tony – dlatego informacja o dokładnym ciężarze żaglówki jest bardzo ważna dla przewoźnika. Żaglówka powinna być ważona w takim samym stanie, w którym będzie przewożona (czyli np. z wyposażeniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, wypadałoby zabrać jak najwięcej ekwipunku i zostawić tylko te, jakie są konieczne na pokładzie. Wszystkie przedmioty, jakie pozostały na jachcie powinny być ochronione i przymocowane. Żagle łodzi żaglowej powinny być zdjęte i zwinięte, przyrządy elektroniczne odłączone, a kable i przewody osłonięte.

Cena przewozu żaglówki
Ceny przewozu żaglówki uzależnione są zazwyczaj od rozmiarów i ciężaru żaglówki, a także od odcinka pomiędzy załadunkiem, a rozładunkiem. Koszty transportu niewielkich żaglówek zaczynają się zwykle od 1,2 zł/km. Za przewóz dużych jachtów wyda się 2,5-3 zł za kilometr. Przykładowo, za przewóz jachtu z naszej stolicy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 zł. Za transport jachtu na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 zł.

Adres i termin nadania

Poole, BH14 0JP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biarritz, 64200, Francja

Termin elastyczny