(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 14:06

1karton do Szwecji perstorp

(Nr 3000760)
1karton do Szwecji perstorp

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1142.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Perstorp, 284 32, Szwecja

Termin elastyczny