(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-07 23:29

1osoba

(Nr 2016071)
1osoba

Dystans: 1537.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz ludzi.

Koszt transportu ludzi

    Koszt przewozu osób uzależniony bywa często od długości trasy podróży, a także od liczby ludzi oraz ciężaru i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy na temat ilości walizek lub plecaków oraz pozostałych przewożonych rzeczytrzeba podać informację o dokładnej wadze i o wielkości każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie potrafisz podać dokładnych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Ustalając kurs podróży należy podać szczegółowe adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów jedzie do różnego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym przewoźnikowi wcześniej, tak żeby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Na przykład, za przewóz pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za przewóz podróżnej wraz z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Strood, Rochester, Wielka Brytania

11 wrz 2017