(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-07 23:29

1osoba

(Nr 2016071)
1osoba

Dystans: 1537.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt przewozu osób uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości osób oraz wagi i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie wiedzy na temat liczby walizek i toreb oraz pozostałych transportowanych rzeczy – wypadałoby podać informację o dokładnej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, określ ich wartość i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając kurs podróży warto podać dokładne adresy – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów podróżuje do różnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł właściwie obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wraz z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 złotych. Za przewóz podróżnej razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Strood, ME2 4AB, Wielka Brytania

11 wrz 2017