(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-01 17:27

1paczka do niemiec

(Nr 2002181)
1paczka do niemiec

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,3

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 252.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Ludwigshafen am Rhein, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Düren, Niemcy

Termin elastyczny