(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-07 12:18

1pokjowe

(Nr 2014601)
1pokjowe

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 318822
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 22:49

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-07

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-21, 22:47

Opis oferty:

pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości: (2)

Miroslaw S. (Zleceniodawca)
09-09-2017, 13:32
Transport potrzebny na 12.09.2017
Mirosław M. (Przewoźnik)
09-09-2017, 21:10
niestety nie pomogę w tym terminie..
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Ixelles - Elsene, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bruksela, Belgia

Termin elastyczny