(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1pokojowe mieszkanie (Nr 6565572)

1pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2243.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Bo'ness

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Skierniewice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, aby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.