(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-30 16:41

1rower

(Nr 1819346)
1rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 2319.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

499 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-06-2017, 21:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-18 do 2017-06-19

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć makulaturą ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Banyoles, Hiszpania

Od 31 maj 2017 do 3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Chwaszczyno, 80-209, Polska

Od 4 cze 2017 do 6 cze 2017