(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 11:21

1rower meski

(Nr 1999187)
1rower meski

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 1212.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowy jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie warto zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Strzelce Opolskie, Polska

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Maldegem, 9990;9991;9992, Belgia

3 wrz 2017