(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 11:21

1rower meski

(Nr 1999187)
1rower meski

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1212.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję transportu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome częścipedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów osłaniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 . Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Strzelce Opolskie, Polska

2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Maldegem, Belgia

3 wrz 2017