(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1xŁóżko, 1xszafa, 2xRowery, 3xrzeczy osobiste(2os.dorosłe+dziecko) (Nr 5100334)

1xŁóżko, 1xszafa,  2xRowery, 3xrzeczy osobiste(2os.dorosłe+dziecko)

Waga w kg (łączna):

550.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 294.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Modlniczka

28 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

28 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.