(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 15:00

2

(Nr 1828769)
2

Dystans: 91.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła albo zakupić właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zwierzyniec, Polska

Termin elastyczny