(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-05 15:00

2

(Nr 1828769)
2

Dystans: 91.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu albo zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić i ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej ulokować w odrębnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle warto zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a również terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zwierzyniec, Polska

Termin elastyczny