(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-05 12:00

2 (Nr 2663572)

2

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

6

Dystans: km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Dusseldorf, 40213, Niemcy

Od 30 cze 2018 do 4 lip 2018

Adres i termin dostawy

Praga, Czechy

Od 1 lip 2018 do 4 lip 2018