(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 4864374)

2

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1562.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Kraj Loary, Nantes

Od 6 wrz 2019 do 13 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).