(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 4881110)

2

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1758.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Langwedocja-Roussillon, Béziers

Od 5 wrz 2019 do 14 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Oława

Od 15 wrz 2019 do 21 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).