(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 5727746)

2

Waga w kg (łączna):

1.2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1686.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hertfordshire, Stevenage

Od 17 cze 2020 do 18 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.