(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

2 (Nr 5740818)

2

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1646.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Antwerpia

Od 2 mar 2020 do 27 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Castellón De La Plana / Castelló De La Plana

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego mienia.