(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 (Nr 6990812)

2

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Choinki pakowane w siatki. Ok. 100 szt. Każda waży ok 10-20 kg.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 115.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Dobiegniew

Od 9 gru 2020 do 11 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Świebodzin

Od 9 gru 2020 do 11 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu po ustalać kilka ważnych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.