(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-11-12 15:49

2,56 (Nr 3491353)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

260.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Kabina tłumacza w futerale

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 638.00 km

Transport innych ładunków

Transport innych towarów

Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów ładunku, daty przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią bazę, na której układa się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, paczki, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – głównie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Dzierżoniów, Polska

Od 12 lis 2018 do 13 lis 2018

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Od 13 lis 2018 do 14 lis 2018